Uważamy, że tegoroczna 18. edycja Forum Wentylacji – Salon klimatyzacji 2020 oferta zakupu się sukcesem (sprawdź nasze nagrania!). Mieliśmy dostęp do spotkać się z naszymi gośćmi i gośćmi oraz przedyskutować nasze oferty w zakresie wentylacji. Z dumą możemy zaoferować naszą nagrodę DELTA Business Award, którą otrzymaliśmy dla dynamicznie obsługiwanych firm na rynku HVAC.
Dziękujemy wszystkim, którzy spotkali się na Global Expo w dniach 3-4 marca w Warszawie oraz wszystkim, którzy głosowali na naszych urządzeniach OPTIMA COMPACT w konkursach na najciekawsze produkty.

18. edycja FORUM WENTYLACJI 2020 w Warszawie 3-4 marca

Ponad 100 wystawców z branży HVAC, dostępne od producentów urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zaprezentowano swoje produkty podczas tegorocznej wiosennej edycji Forum Wentylacji 2020. Dziękujemy wszystkim, odwiedzającym nasze stoisko nr 100 i sprawdzonym naszym nowym produktem: OPTIMA COMPACT, OPAL COMPACT oraz nowe – CPR dla podgrzewaczy wody. Bardziej szczegółowe informacje dostępne na naszej stronie internetowej: https://climagold.com/produkty/

DELTA 2020 Business Award

3 marca, pierwszego dnia targów, Należy zaszczyt uczestniczyć w Gali Przemysłu organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Wentylacji. Podczas wydarzeń otrzymaliśmy nagrodę DELTA Business Award w kategorii firmy do 20 lat. Nagroda jest przyznawana najbardziej dynamicznym i efektywnym przedsiębiorstwom w branży HVAC (założycielstwo analizowane wyniki finansowe firmy – dynamika wzrostu kosztów z ostatnich lat).
Nagroda DELTA obejmuje 3 główne kategorie, w zależności od długości istnienia firmy: firmy powyżej 20 lat, do 20 lat i najmłodsza grupa – do 10 lat. Dziękujemy za wyróżnienie i trzecie miejsce Clima Gold w środkowej kategorii.

Jeśli jesteś ciekawy tego, co prezentowaliśmy na Forum Wentylacyjnym w Warszawie, sprawdź to w naszym raporcie wideo przygotowanym dla nas przez Media Motion >>